قاتل فراری در بهار دستگیر شد

سرهنگ رضا زارعی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا یادآوری کرد: اوایل شهریور ماه امسال اهالی یکی از روستاهای همدان در تماسی با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ موضوع وجود یک جسد در زیر پل را اطلاع می دهند.
وی اضافه کرد: پس از حضور عوامل پلیس در محل مورد نظر مشخص می شود جسد فردی حدود ۳۶ ساله که فاقد مدارک هویتی است در این مکان رها شده است.
وی بیان کرد: تیم ویژه بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی نیز اقدام به رصد موضوع کرده و ورود آسیب و ضربه به ناحیه سر و خراشیدگی در ناحیه گردن را تایید می کند.
رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: هویت این فرد پس از تحقیقات پلیسی هم اینک مشخص شد و جسد برای بررسی بیشتر تحویل پزشکی قانونی شده است.
به گزارش ایرنا سرهنگ زارعی ادامه داد: پس از ۲٫۵ ماه تحقیق میدانی عامل قتل این مرد جوان شناسایی و دستگیر شد.
وی در باره انگیزه قتل توضیح داد: این ۲ جوان با یکدیگر دوست بودند که به علت به وجود آمدن اختلاف بین آنها، جوان ۳۰ ساله با استفاده از میلگرد و وارد کردن چند ضربه ، مرتکب قتل دوست خود می شود.
در یک ماهه سال جاری قاتلان ۲ برادر در شهرستان اسدآباد، قاتل مرد کارتن خواب در منطقه شیرسنگی و قاتل ۱۸ ساله معروف به ‘مهدی میوه’ دستگیر شدند همچنین یک مرد جوان پس از دستگیری به خاطر سرقت و ضرب و جرح، راز یک قتل که ۱۵ سال سر به مهر مانده بود را فاش کرد.
۷۵۲۶/۲۰۸۷
خبرنگار: علیرضا جهانگیری** انتشار دهنده: زهرا پیرنیا

انتهای پیام /*

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *